Monitor BenQ BL2785TC 27 " (9H.LKPLB.QBE)
Zdjęcia 10 |
BenQ BL2785TC 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ BL2785TC 27 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ BL2785TC | 1 089 zł |
27" BenQ BL2785TC - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Monitor | 974 zł |
Benq Monitor 27 cali BL2785TC LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI UPBEN27LBL2785T | 1 024 zł |
BenQ BL2785TC MON-LCD-BNQ-0195 | 982 zł |
Benq Monitor 27 cali BL2785TC LED 4ms/IPS/20mln:1/HDMI 126883 | 1 123 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje BenQ BL2785TC
Ceny na BenQ BL2785TC |
---|---|---|---|---|
BenQ BL2485TC 23.8 " | od 920 zł | 2 oferty | ||
BenQ BL2785TC 27 " | od 953 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →