Monitor Acer Vero B277Ebmiprxv 27 " czarny (UM.HB7EE.E08)
Zdjęcia 7 |
Acer Vero B277Ebmiprxv 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B277Ebmiprxv 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER TFT Vero B277Ebmiprxv 686cm 27/1920x1080/HDMI/DP/LS/Höv UM.HB7EE.E08 | 985 zł |
27" Acer Vero B277 Ebmiprxv - 4 ms - Monitor | 887 zł |
Acer Vero B7 Monitor | B277E | Czarny UM.HB7EE.E08 | 899 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Acer 27'' Vero B277EBMIPRXV (UMHB7EEE08) - PACZKOMAT | 883 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →