Monitor Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX 25 " czarny
Zdjęcia 5 |
Zrównoważony monitor do gier ze wszystkim, czego potrzebujesz na pokładzie, zapewniający wiele godzin wygodnej rozgrywki. Projekt gry modelu oddaje charakterystyczny projekt wyglądu zewnętrznego. Jednocześnie Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX nie stosuje techniki z jasnymi kolorowymi akcentami - obudowa monitora jest prawie w całości pomalowana na czarno. Na czele „fasady” modelu znajduje się szybka matryca IPS z „paszportowym” czasem reakcji 2 ms i zwiększoną częstotliwością skanowania 144 Hz, co ma na celu poprawę płynności renderowania wysoce dynamicznych scen.
Praca technologii NVIDIA G-Sync i Adaptive-Sync (aka AMD FreeSync) ma na celu te same korzyści. Znaczenie tego polega na adaptacyjnej synchronizacji częstotliwości odświeżania ekranu monitora z liczbą klatek na sekundę karty wideo urządzenia źródła sygnału. Certyfikacja panelu IPS zgodnie ze standardem DisplayHDR 400 dodaje korzyści do karmy modelu.Wyposażenie pokładowe monitora obejmuje 2-watowe głośniki stereo, HDMI (2 szt.) I porty DisplayPort, czteroportowy koncentrator USB, funkcjonalny stojak z regulacją wysokości i orientacji wyświetlacza. Otwory montażowe z tyłu obudowy dla wspornika zgodnego ze standardem VESA 100x100 mm przydadzą się podczas umieszczania monitora na ścianie.
Kup Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX 25 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Acer Nitro XV253QPbmiiprzx UM.KX3EE.P04 | 906 zł |
24" Acer Nitro XV253Q - 1920x1080 - 144Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 969 zł |
Monitor ACER Nitro XV253QP 25" 1920x1080px IPS 144Hz 2 ms | 969 zł |
Monitor ACER Nitro XV253QP 25" 1920x1080px IPS 144Hz 2 ms | 973 zł |
Monitor ACER Nitro XV253QP 25" 1920x1080px IPS 144Hz 2 ms UM.KX3EE.P04 | 969 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! acer Monitor 24.5 Nitro XV253QPbmiiprzx - PACZKOMAT, | 964 zł |
Acer Nitro Xv253qpbmiiprzx 24.5´´ Fhd Ips Led 165hz Gaming Monitor Czerwon | 786 zł |