Monitor Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " czarny (90LM05X0-B02170)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 " czarny
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27 FHD IPS 1ms CzarnyTUF Gaming Vg279Ql1A HDR monitor gamingowy – 27" Full HD (1920 x 1080), Ips, 165Hz (przetaktowany) MediaMarkt.plZłóż skargę | 997 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279QL1A TUF GAMING 165Hz IPS HDMIx2 DP Głośnik UPAS- 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS z ultraszybkim odświeżaniem 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjo... więcejnalnych graczach i wciągającej rozgrywce
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) eliminująca rozrywanie, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
- Technologia FreeSync Premium eliminująca rozrywanie ekranu i niestabilną liczbę klatek na sekundę.
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 071 zł |
ASUS TUF Gaming VG279QL1A [1ms, 165Hz, ELMB, G-SYNC Compatible ready, DispTUF GAMING VG279QL1A - Wszystkie potrzebne funkcje do płynnej rozgrywki TUF Gaming VG279QL1A to 27-calowy monitor z matrycą I... więcejPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), technologią HDR i ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz*. Został on zaprojektowany dla graczy i innych użytkowników poszukujących immersyjnej rozgrywki i oferuje specyfikacje na wysokim poziomie. Ale to jeszcze nie wszystko... Monitor dysponuje ekskluzywną funkcją ELMB dla zapewnienia czasu reakcji 1 ms MPRT wraz z technologią Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium). Gwarantuje to ekstremalnie płynną rozgrywkę bez efektów „tearingu” (rozrywania klatki) i „stutteringu” (przycinania płynności). Ekran z 27-calową matrycą IPS dla większej precyzji odwzorowania kolorów Zastosowana w monitorze TUF Gaming VG279QL1A 27-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdej strony, a szeroki kąt oglądania 178° przekłada się na jedynie minimalne zniekształcenia i zredukowany efekt zmiany koloru – nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji. Superszybkie odświeżanie ekranu z częstotliwością 165 Hz Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje opóźnienia i efekty „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu), a Ty uzyskujesz przewagę nad rywalami w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki i możesz natychmiastowo reagować na akcję wyświetlaną na ekranie. Ciesz się superpłynną rozgrywką Monitor ten jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która umożliwia uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń oraz efektów rozmycia ruchu. Dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Zapewnij sobie prawdziwe kolory Z monitorem TUF Gaming VG279QL1A cieszysz się całkowitą immersją w superpłynnych i ultrarealistycz Komputronik.plZłóż skargę | 1 009 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG279QL1A 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 msMonitor 27-calowy z Full HD (1920 x 1080) HDR IPS z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz. Zaprojektowany dla graczy... więceji innych osób poszukujących wciągającej rozgrywki, oferuje kilka poważnych specyfikacji. Jego ekskluzywna funkcja ELMB oferuje czas reakcji 1 ms MPRT i technologię Adaptive-Sync (FreeSync Premium), zapewniającą niezwykle płynną rozgrywkę bez przerywania i zacinania się. Electro.plZłóż skargę | 997 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279QL1A TUF GAMING 165Hz IPS HDMIx2 DP Głośnik 5654- 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS z ultraszybkim odświeżaniem 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjo... więcejnalnych graczach i wciągającej rozgrywce
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 122 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus TUF (gamingowe)
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 15 h
od 255 zł
miejski, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, 46.5x32.5x13 cm, waga 620 g
od 985 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 140 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz - 1,3 m
od 881 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 190 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm
od 712 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 250 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB A, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm, akumulator: do 15 h, z etui ładującym + adapter nadajnika
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 810 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 045 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 869 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 106 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 071 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 165 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 749 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
Tech Showcase | ASUS TUF Gaming VG279QL1A Monitor and ASUS TUF Gaming RTX 2060 Graphics Card
14 listopada 20207 241 przegląd
ASUS TUF GAMING VG279QL1A Monitor Review: The Best $300 I Spent!
13 września 202114 869 przegląd
Vlog #6 - Unboxing ASUS TUF Gaming VG279QL1A
13 października 20207 474 przegląd
ASUS TUF Gaming VG279QL1A HDR Gaming Monitor – 27 inch Full HD 1920 x 1080 IPS 165Hz Unbox
7 kwietnia 20221 543 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 890 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 079 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 944 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 820 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 071 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 850 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 812 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland