Монітор Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX 25 " чорний
Фото 5 |
Збалансований ігровий монітор з усім необхідним на борту для комфортного, багатогодинного геймплея. Ігрове вирок моделі видає характерне оформлення зовнішнього вигляду. Водночас Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX не використовує прийом з яскравими барвистими вставками — корпус монітора практично цілком пофарбований у чорні тони. На чолі «фасаду» моделі знаходиться швидка IPS-матриця з «паспортними» часом відгуку 2 мс і підвищеною частотою розгортки 144 Гц, що зроблено на догоду поліпшення плавності відтворення високодинамічних сцен.
На це ж благо спрямована робота технологій NVIDIA G-Sync і Adaptive-Sync (вона ж — AMD FreeSync). Сенс їх полягає в адаптивній синхронізації частоти зміни кадрів на екрані монітора з кадровою частотою відеоадаптера на борту пристрою-джерела сигналу. Плюсів у карму моделі додає сертифікація IPS-панелі за стандартом DisplayHDR 400. В бортовому обладнанні монітора числяться 2-ватні стереодинаміки, порти HDMI (2 шт.) і DisplayPort, чотирьохпортовий USB-концентратор, функціональна підставка з регулюваннями положення дисплея по висоті і орієнтації. Монтажні отвори з тильного боку корпусу під VESA-сумісний кронштейн 100х100 мм стануть в нагоді при настінному варіанті розміщення монітора.
Купити Acer Nitro XV253QPBMIIPRZX 25 " чорний
Усі ціни 7 →Acer Nitro XV253QPbmiiprzx UM.KX3EE.P04 | 906 zł |
24" Acer Nitro XV253Q - 1920x1080 - 144Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 969 zł |
Monitor ACER Nitro XV253QP 25" 1920x1080px IPS 144Hz 2 ms | 1 000 zł |
Monitor ACER Nitro XV253QP 25" 1920x1080px IPS 144Hz 2 ms UM.KX3EE.P04 | 1 000 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! acer Monitor 24.5 Nitro XV253QPbmiiprzx - PACZKOMAT, | 964 zł |
Acer Nitro Xv253qpbmiiprzx 24.5´´ Fhd Ips Led 165hz Gaming Monitor Czerwon | 984 zł |