Monitor Dell G2722HS 27 "
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Monitor Dell do gier 2022 to 27-calowe rozwiązanie Full HD ze średniej półki. Model wykonany jest w dyskretnym, uniwersalnym designie, dzięki czemu nadaje się nie tylko dla fanów gier, ale również do użytku biurowego czy domowego. Gotowość do długotrwałej pracy potwierdza zarówno skuteczny system wentylacji odprowadzający nadmiar ciepła, jak i funkcje ochrony wzroku. Twierdzone, że podświetlenie bez migotania i intensywne niebieskie światło uszkadzające oczy (certyfikat TÜV Rheinland).
Monitor Dell G2722HS jest wyposażony w panel IPS z błyskawiczną odpowiedzią 1 ms od szarego do szarego i wysoką częstotliwością wyświetlania klatek (165 Hz). Technologie AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Compatible odpowiadają za poprawę płynności obrazu w dynamicznych scenach oraz brak rozrywania i rozmycia obrazu. Ponadto, specjalnie dla graczy, oferowane są trzy tryby gry dla różnych gatunków - RPG, FPS i symulatory sportowe. Wśród innych parametrów obrazu warto wyróżnić przyzwoitą gamę kolorów (99% pokrycia sRGB) oraz dobry margines jasności (350 nitów). Model podstawkowy umożliwia nie tylko pochylenie ekranu, ale także regulację jego wysokości (w zakresie 100 mm).
Kup Dell G2722HS 27 "
Wszystkie ceny 27 →Dell 27 Gaming Monitor G2722HS - LED-S | 1 195 zł |
27" Dell G2722HS - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 1 156 zł |
Dell Monitor G2722HS 27 cali Gsync/FreeSync 165Hz IPS LED Full HD (1920 x | 919 zł |
DELL 27'' G2722HS 210-BDPO Czarny 210-BDPO | 934 zł |
Dell G2722HS MON-LCD-DEL-0354 | 919 zł |
Modyfikacje Dell G2722HS
Ceny na Dell G2722HS |
---|---|---|---|---|
Dell G2422HS 23.8 " | od 699 zł | 12 oferty | ||
Dell G2722HS 27 " | od 867 zł | 27 oferty |