Klawiatura z myszą
Acer Vero ECO Wireless Compact Antimicrobial Keyboard & Mouse Set
Zdjęcia 16 |
Acer Vero ECO Wireless Compact Antimicrobial Keyboard & Mouse Set |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Acer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Acer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Acer Vero ECO Wireless Compact Antimicrobial Keyboard & Mouse Set
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACER Keyboard Vero Combo Set AAK124 Mouse Black GP.ACC11.02U | 145 zł |
Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 | 200 zł |
Zestaw ACER Vero Combo Set AAK125 GP.ACC11.02I | 200 zł |
Klawiatura ACER Vero Zestaw Combo AAK124 Myszka Szary GP.ACC11.02R | 146 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →