Monitor Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny
Zdjęcia 13 |
Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2792HSU-B6-27IPS1920x1080/100Hz1H1DPHAS | 725 zł |
IIYAMA Monitor ProLite XUB2792HSU-B6 27 cali IPS,HDMI,DP,100Hz,SLIM,4xUSB3 | 769 zł |
iiyama XUB2792HSU-B6 MON-LCD-IYA-0669 | 769 zł |
IIYAMA 27'' ProLite XU2792HSU-B6 Czarny XUB2792HSU-B6 | 775 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792HSU-B6 27" 1920x1080px IPS 100Hz 0.4 ms | 769 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2292HSU-W6 21.5 " biały | od 579 zł | 19 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2292HSU-B6 21.5 " czarny | od 553 zł | 19 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-W6 23.8 " biały | od 661 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2492HSU-B6 23.8 " czarny | od 554 zł | 23 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-W6 27 " biały | od 699 zł | 17 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27 " czarny | od 713 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →