Monitor BenQ Zowie XL2546X 24.5 " czarny (9H.LLRLB.QBE)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
BenQ Zowie XL2546X 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:320 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
DyAc 2 to technologia redukująca rozmycie ruchu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ Zowie XL2546X 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ Zowie XL2546X 245 Fast TN 240Hz monitor gamingowy DyAc 2 1080p edycja | 2 399 zł |
24" BenQ Zowie XL2546X - 1920x1080 - 240Hz - TN - Monitor | 2 423 zł |
ZOWIE BENQ Monitor XL2546X LED 240Hz/320ansi/HDMI/DP UPZOW25LXL2546X | 2 499 zł |
BenQ ZOWIE XL2546X MON-LCD-BNQ-0257 | 2 399 zł |
ZOWIE BENQ Monitor XL2546X LED 240Hz/320ansi/HDMI/DP 130123 | 2 618 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →