Monitor BenQ PD2725U 27 " szary (9H.LJXLA.TBE)
Wideo 17Zdjęcia 8 |
BenQ PD2725U 27 " szary
2021 rokPD (design i grafika)do grafiki4KPower DeliveryHDRCalMANPantonegłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ PD2725U 27 " szary
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" BenQ DesignVue PD2725U - 5 ms - MonitorMonitor LED, 27, 3840 x 2160 4K @ 60 Hz, IPS, 250 cd/m², 1200:1, HDR10, 5 ms, 2xThunderbolt 3, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?nik(i... więcej), szary, czarny Proshop.plZłóż skargę | 3 355 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD2725U 27" 3840x2160px IPSMonitor wyposażony w porty Thunderbolt 3, które zapewniają szybką transmisję oraz zasilanie za pomocą tylko jednego kabla. Ma... więcejtryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania, dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. PD2725U oferuje wyselekcjonowan Electro.plZłóż skargę | 3 600 zł |
BenQ PD2725U MON-LCD-BNQ-0168Niech inspiracja stanie się rzeczywistością Komputronik.plZłóż skargę | 3 449 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD2725U 27" 3840x2160px IPSMonitor wyposażony w porty Thunderbolt 3, które zapewniają szybką transmisję oraz zasilanie za pomocą tylko jednego kabla. Ma... więcejtryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania, dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. PD2725U oferuje wyselekcjonowan Avans.plZłóż skargę | 3 600 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD2725U 27" 3840x2160px IPS 9H.LJXLA.TBEMonitor wyposażony w porty Thunderbolt 3, które zapewniają szybką transmisję oraz zasilanie za pomocą tylko jednego kabla. Ma... więcejtryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania, dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. PD2725U oferuje wyselekcjonowan Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 600 zł |
pokaż 8 ofert
Seria BenQ PD (design i grafika)Porównaj w tabeli →
od 2 052 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 959 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 886 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 217 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 283 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 289 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 549 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 480 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 2 899 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 300 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 3 355 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 710 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 700 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
Przesiadka z iMaca 5K nie taka straszna. BENQ PD2725U. Tak, to jest film o monitorze.
18 listopada 20214 860 przegląd
MONITOR DLA GRAFIKA? - BenQ PD2725U
27 kwietnia 202116 712 przegląd
Monitor 27" BENQ PD2725U OKIEM LAIKA - UNBOXING + RECENZJA
26 maja 20212 491 przegląd
BenQ PD2725U | 4k Monitor for Photographers
23 grudnia 202244 060 przegląd
STUDIO VLOG | Time for an Upgrade! APPLE MAC STUDIO & BenQ PD2725U | Ad Gifted
27 października 20223 187 przegląd
Mejor Monitor para Color Grading y Etalonaje | Review Benq PD2725U
8 kwietnia 20217 167 przegląd
Happy New Year! 2021, Apple M1 Display Bugs, 4K60, Scaling Issues, New BenQ SW271C, PD2725U & more!
1 stycznia 20217 607 przegląd
BenQ PD2725U 4K Monitor | The Apple Creators Choice with Mac Mode
16 czerwca 202325 153 przegląd
BENQ MONITOR PD2725U by DARMAR
15 listopada 2021427 przegląd
BenQ PD2725U Review - Professional monitor for 3D, Design, VFX and creative content
16 grudnia 202125 388 przegląd
A Proper Monitor for Creators - BenQ PD2725U
2 kwietnia 202214 696 przegląd
Best Monitor for Designers and Creatives — BenQ PD2725U
14 września 20213 830 przegląd
BenQ PD2725U 4K Monitor Review - Perfect for Colour grading!
8 grudnia 202148 340 przegląd
BEST Monitor for CREATIVES - Unboxing BenQ PD2725U 4K 27"
20 lipca 202112 903 przegląd
The Macbook Monitor Checklist: Find The Best Monitor For Mac in 2022 | Benq PD2725u 4k
21 stycznia 2022315 419 przegląd
BenQ PD2725U 27 inch 4K Thunderbolt 3 Display P3 DesignVue Designer Monitor
25 grudnia 202017 738 przegląd
Best Mac Studio Monitor in 2022 for Professional? - Benq PD2725U Review
6 sierpnia 202122 262 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 886 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 780 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 2 750 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 3 461 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, HDR
od 4 119 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 4 131 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 3 527 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 729 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 199 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland