Monitor BenQ GW3290QT 31.5 " (9H.LLHLA.TBE)
Zdjęcia 9 |
BenQ GW3290QT 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ GW3290QT 31.5 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq GW3290QT 8001CM 315IN IPS | 1 905 zł |
Benq Monitor 31.5 cala GW3290QT 2K 5ms/IPS/HDMI/75Hz UPBEN32LGW3290Q | 1 730 zł |
BenQ GW3290QT - 31.5'' | IPS | QHD | 75 Hz | DisplayPort, HDMI, USB-C | Gł | 1 708 zł |
Monitor BENQ GW3290QT 31.5" 2560x1440px IPS | 1 831 zł |
Benq Monitor 31.5 cala GW3290QT 2K 5ms/IPS/HDMI/75Hz 127003 | 1 898 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje BenQ GW3290QT
Ceny na BenQ GW3290QT |
---|---|---|---|---|
BenQ GW2790QT 27 " | od 1 792 zł | 1 oferta | ||
BenQ GW3290QT 31.5 " | od 1 708 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →