Monitor BenQ PD2506Q 25 " czarny (9H.LLDLB.QBE)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
BenQ PD2506Q 25 " czarny
2022 rokPD (design i grafika)Power DeliveryHDRCalMANPantoneTÜV Rheinlandgłośnikihub USB 3.0dobry sRGB
Przekątna:25 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ PD2506Q 25 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq Monitor 25 cali PD2506Q QHD 5ms/2K/IPS/GL/HDMI UPBEN25LPD2506Q | 2 023 zł |
BenQ PD2506Q - 25'' | IPS | QHD | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0, USB 3.2, | 1 959 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD2506Q 25" 2560x1440px IPS | 2 300 zł |
BENQ 25'' PD2506Q 9H.LLDLB.QBE Czarny | 2 082 zł |
Benq Monitor 25 cali PD2506Q QHD 5ms/2K/IPS/GL/HDMI 101248 | 2 220 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →