Monitor BenQ Mobiuz EX3210U 32 " (9H.LKHLB.QBE)
Wideo 18Zdjęcia 6 |
Kup BenQ Mobiuz EX3210U 32 "
Wszystkie ceny 17 →BenQ MOBIUZ EX3210U | 5 063 zł |
Benq Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI UPBEN32LEX | 4 503 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX3210U 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 4 198 zł |
BenQ EX3210U MON-LCD-BNQ-0209 | 4 198 zł |
Benq Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI 76737 | 4 940 zł |
Stwórz swoją rzeczywistość
Monitor BenQ Mobiuz EX3210U łączy w sobie wiele funkcji i jest w stanie zapewnić użytkownikowi ciekawą funkcjonalność i możliwości dostosowywania. Po pierwsze, wdrożono technologie ochrony wzroku (Low Blue Light i Brightness Intelligence Plus), które uzyskały certyfikat TÜV Rheinland. Niezależnie od poziomu oświetlenia otoczenia, obraz na ekranie będzie maksymalnie dostosowany do wygodnego odbioru, bez obciążania oczu. Po drugie, możesz utworzyć kilka ustawień wstępnych dla różnych stylów użytkowania (gry różnych gatunków, praca z tabelami i tekstem, oglądanie filmów, surfowanie po Internecie) i przełączać je poprzez menu ekranowe. Po trzecie, BenQ Mobiuz EX3210U posiada system głośników 2.1 (subwoofer 5 W + 2 głośniki o mocy 2 W) z technologią Bongiovi DPS, która zwiększa głośność dźwięku i głębię basów. Tworzy to efekt obecności, który uzupełnia wrażenia wizualne.
Połączenie odbywa się za pośrednictwem cyfrowych złączy HDMI i DP, dzięki czemu podczas synchronizacji z komputerem, laptopem oraz konsolami do gier XBox i Sony Playstation zachowany jest stabilny sygnał wysokiej rozdzielczości.
Znajdź brakujące części
Monitor należy do klasy gier, więc jakość obrazu jest tutaj lepsza niż w wielu nowoczesnych telewizorach. Dzięki panelowi IPS 4K, 98% gamie kolorów DCI P3 i obsłudze DisplayHDR 600 szczegółowość obiektów i wierność kolorów stoją na bardzo wysokim poziomie. Nawet najciemniejsze obszary są wyraźnie zdefiniowane, czego nie da się osiągnąć na konwencjonalnych telewizorach i monitorach bez obsługi HDR. W połączeniu z dobrą reakcją MPRT (1 ms), częstotliwością 144 Hz i kompatybilnością z AMD FreeSync Premium Pro w każdej sekundzie, każda klatka będzie dokładnie renderowana bez możliwości zniekształcenia, rozdarcia i spływu. Użytkownik będzie mógł szczegółowo rozważyć proces przenoszenia i zmiany właściwości obiektów, uzyskując najwięcej informacji podczas transmisji filmów lub grania w grę.
Niezłe bonusy
Jako bonus producent oferuje funkcjonalny pilot. Możesz zdalnie zmieniać wzorce dźwięku, regulować głośność i jasność, aktywować tryby gry i HDR. Użytkownik może podłączyć jednocześnie 4 dyski zewnętrzne dzięki wbudowanemu szybkiemu koncentratorowi USB.
Modyfikacje BenQ Mobiuz EX3210U
Ceny na BenQ Mobiuz EX3210U |
---|---|---|---|---|
BenQ Mobiuz EX2710U 27 " | od 2 983 zł | 17 oferty | ||
BenQ Mobiuz EX3210U 32 " | od 3 599 zł | 17 oferty |