Ціни на монітор BenQ Mobiuz EX3210U 32 " (9H.LKHLB.QBE)
Відео 18Фото 6 | від 3 600 до 5 059 zł Тип: ігровий монітор; Діагональ ("): 32; Тип матриці: IPS; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3840x2160 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 2; Час відгуку MPRT (мс): 1; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 600; Статична контрастність: 1 000:1 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
27 "32 " | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BenQ MOBIUZ EX3210U | 5 059 zł |
32" BenQ Mobiuz EX3210U 4K UHD 144Hz USB Hub Speakers - 1 ms - MonitorMonitor LED, 32, 3840 x 2160 4K @ 144 Hz, IPS, 300 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 600, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?ni... щеk z subwooferem Proshop.plПоскаржитись | 3 919 zł |
Benq Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI UPBEN32LEXEX3210U
EXploruj możliwości
Odkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoic... щеh gier jak nigdy dotąd. Oszałamiająca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje.
Rozszerzona immersja
Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 502 zł |
BenQ EX3210U MON-LCD-BNQ-0209MOBIUZ Wyobraź sobie nową rzeczywistość EXploruj możliwości Odkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słysz... щеenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiająca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. Rozszerzona immersja Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem. Wyjątkowa jakość dźwięku Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy. Mikrofon z inteligentną redukcją szumów Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego. Nadzwyczajny Design Dostosuj ustawienia do swoich preferencji. Graj płynnie dzięki natywnej grafice 4K z częstotliwością do 144 Hz. Podłącz urządzenia peryferyjne przez HDMI 2.1. Szanujemy Twoje preferencje i udostępniamy Ci tryby do wyboru i wzmacniacze wydajności. Z MOBIUZ jesteś gotowy na komfort i styl! Light Tuner Light Tuner pozwala wybrać spośród 20 ustawień kolorów dla ulubionego efektu. Niezależnie od tego, czy grasz w FPS, czy RPG, to Ty decydujesz, jak wygląda Twoja gra, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia. Mapowanie ustawień Sparuj każde z ustawień szybkiego menu ekranowego z wejściem. Po prostu zmień źródło, a ustawienia dostosują się automatycznie. Komputronik.plПоскаржитись | 4 198 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX3210U 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msOdkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiaj... щеąca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem. Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy. Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego. Electro.plПоскаржитись | 4 198 zł |
Benq Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI 76737EX3210U
EXploruj możliwości
Rozszerzona immersja
Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 939 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX3210U 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msOdkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiaj... щеąca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem. Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy. Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego. Avans.plПоскаржитись | 4 198 zł |
Benq Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI 76737EX3210U
EXploruj możliwości
Rozszerzona immersja
Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 502 zł |
Monitor BenQ Mobiuz EX3210U (9H.LKHLB.QBE) | 3 799 zł |
BenQ MOBIUZ EX3210U 32" 4K IPS 144Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 4 549 zł |
Monitor BENQ Mobiuz EX3210U 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms 9H.LKHLB.QBEOdkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiaj... щеąca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje. Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem. Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy. Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego. Mediaexpert.plПоскаржитись | 3 600 zł |
BenQ MOBIUZ EX3210U 32" 4K IPS 144Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp RTV Euro AGDПоскаржитись | 4 549 zł |
Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI | 4 617 zł |
Monitor Benq 32" EX3210U 4K ❖ Błyskawiczna wysyłka i 100 skuteczności zamó | 4 386 zł |
Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI | 4 198 zł |
Benq Mobiuz Ex3210u 32´´ 4k Ips Led 144hz Gaming Monitor Biały One Size /Wtyczka EU.Benq EX3210U.Średnic tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 007 zł |
Benq LED Monitor EX3210U 32 ", IPS, UHD, 3840 x 2160, 16:9, 2 ms, 300 cd/m | 4 255 zł |
BenQ EX3210U - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 4 399 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!