Monitor BenQ Zowie XL2540K 24.5 " czarny (9H.LJMLB.QBE)
Zdjęcia 7 |
BenQ Zowie XL2540K 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:320 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ Zowie XL2540K 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ ZOWIE XL2540K - XL Series - LCD-s | 1 828 zł |
ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING UPZOW25LXL2540K | 1 354 zł |
BenQ ZOWIE XL2540K [0.5ms, 240Hz, FreeSync] MON-LCD-BNQ-0158 | 1 279 zł |
ZOWIE 24,5" XL2540K 9H.LJMLB.QBE Czarny 9H.LJMLB.QBE | 1 371 zł |
Monitor BENQ Zowie XL2540K 24.5" 1920x1080px 240Hz 1 ms | 1 279 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →