Monitor BenQ PD3420Q 34 " (9H.LJHLB.QPE)
Wideo 15Zdjęcia 8 |
BenQ PD3420Q 34 "
2022 rokPD (design i grafika)do grafikiPower DeliveryHDRCalMANPantonegłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ PD3420Q 34 "
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq PD3420Q 34 " Monitor Szary/Czarny | 3 098 zł |
34" BenQ DesignVue PD3420Q - 3440x1440 - IPS - 65W Thunderbolt 3 / USB-C - | 3 144 zł |
Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP UPBEN34LPD3420Q | 3 135 zł |
Monitor BENQ DesignVue PD3420Q 34" 3440x1440px IPS | 2 300 zł |
BENQ 34'' PD3420Q 9H.LJHLB.QPE Stalowy | 3 218 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →