Panel LCD BenQ ST5502S 55 " (9H.F7HPT.RA2)
Zdjęcia 6 |
BenQ ST5502S 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 9 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ ST5502S 55 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq 9HF7HPTRA2 13734733000 | 6 328 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy ST5502S 55 cali IPS 4K,ANDROID,18/7,400nit TL | 4 897 zł |
BENQ 55'' ST5502S 9H.F7HPT.RA2 Czarny 9H.F7HPT.RA2 | 5 020 zł |
Benq Monitor wielkoformatowy ST5502S 55 cali IPS 4K,ANDROID,18/7,400nit 11 | 5 373 zł |
Monitor BENQ 55" 9H.F7HPT.RA2 | 5 589 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje BenQ ST5502S
Ceny na BenQ ST5502S |
---|---|---|---|---|
BenQ ST4302S 43 " | od 3 514 zł | 10 oferty | ||
BenQ ST5502S 55 " | od 4 820 zł | 11 oferty | ||
BenQ ST6502S 65 " | od 8 490 zł | 1 oferta | ||
BenQ ST7502S 75 " | od 14 926 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →