Monitor BenQ SW272Q 27 " czarny (9H.LLPLB.QBE)
Zdjęcia 7 |
BenQ SW272Q 27 " czarny
2023 rokSW (obróbka zdjęć)Power DeliveryHDRCalMANPantoneTÜV Rheinlandhub USB 3.0czytnik kart pamięcicienka ramkadobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ SW272Q 27 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SW272Q 20 MIO1 300CD/M DP14 H SW272Q | 4 354 zł |
Benq Monitor 27 cali SW272Q 2K LED 5ms/IPS/60HZ/FOTO UPBEN27LSW272Q0 | 4 464 zł |
BenQ SW272Q MON-LCD-BNQ-0247 | 4 280 zł |
Monitor BENQ PhotoVue SW272Q 27" 2560x1440px IPS | 4 376 zł |
Benq Monitor 27 cali SW272Q 2K LED 5ms/IPS/60HZ/FOTO 126885 | 4 898 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →