Monitor BenQ SW272U 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
BenQ SW272U 27 " czarny
2023 rokSW (obróbka zdjęć)4KPower DeliveryHDRCalMANPantonehub USB 3.0czytnik kart pamięcicienka ramkadobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ SW272U 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ SW272U do fotografii 27" 4K IPS 60Hz 5ms AdobeRGB 90W USB-CCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 5 899 zł |
BenQ SW272U do fotografii 27" 4K IPS 60Hz 5ms AdobeRGB 90W USB-CCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 5 899 zł |
Benq Sw272u 27´´ 4k Ips Led Monitor Niebieski 9H.LLFLB.QBEBENQ MONITOR SW272U (9H.LLFLB.QBE) PROFESJONALNY MONITOR DO FOTOGRAFII I EDYCJI WIDEO.Specyfika tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 6 652 zł |
Seria BenQ SW (obróbka zdjęć)Porównaj w tabeli →
od 7 795 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 045 zł
do grafiki, 24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, czytnik kart pamięci, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 5 899 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, czytnik kart pamięci, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 979 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, czytnik kart pamięci, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 6 815 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 280 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, czytnik kart pamięci, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
AkcesoriaWszystkie akcesoria do BenQ SW272U →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 5 268 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated
od 6 805 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, CalMAN Verified
od 7 120 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, CalMAN Verified
od 5 249 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 76 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 6 815 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 6 668 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 10 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 4 149 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync