Монітор HP Z27q G3 27 " чорний
Відео 1Фото 5 |
HP Z27q G3 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP Z27q G3 27 " чорний
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Z27q G3 - LED-Skaerm 27" IPS 5ms 1C4Z7AA | 3 175 zł |
Monitor HP Z27q G3 QHD 1C4Z7AA#ABB | 2 129 zł |
Monitor HP 27" 2560 x 1440 1C4Z7AA Czarno-srebrny | 2 208 zł |
HP Z27q G3 QHD 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD 1C4Z7AA#ABB | 1 571 zł |
Monitor HP Z27q G3 (1C4Z7AA) | 1 494 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди