Panel LCD NEC MultiSync M751 75 "
Zdjęcia 14 |
NEC MultiSync M751 75 "
75 "86 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:8 000:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Gniazdo dla modułu obliczeniowego RPi 4. Czujnik temperatury.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync M751 75 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHARP/NEC Akcesoria PC i laptopy Marka Model MULTISYNC M751 60005064 | 21 974 zł |
NEC Monitor wielkoformatowy MultiSync M751 75 cali UHD 24/7 500cd/m2 ULNEC | 17 069 zł |
NEC MultiSync M751 MON-LCD-NEC-0085 | 19 365 zł |
NEC 75'' M751 60005064 Czarny 60005064 | 19 370 zł |
NEC Monitor wielkoformatowy MultiSync M751 75 cali UHD 24/7 500cd/m2 12058 | 17 069 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje NEC MultiSync M751
Ceny na NEC MultiSync M751 |
---|---|---|---|---|
NEC MultiSync M751 75 " | od 15 415 zł | 12 oferty | ||
NEC MultiSync M861 86 " | od 19 147 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →