Panel LCD NEC M551 55 "
Zdjęcia 9 |
NEC M551 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC M551 55 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync M551 | 7 193 zł |
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync M551 UHD 500cd/m2 24/7 ULNEC | 7 906 zł |
NEC MultiSync M551 MON-DSG-NEC-069 | 7 973 zł |
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync M551 UHD 500cd/m2 24/7 62377 | 7 906 zł |
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync M551 UHD 500cd/m2 24/7 62377 | 7 906 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje NEC M551
Ceny na NEC M551 |
---|---|---|---|---|
NEC M431 43 " | od 3 368 zł | 11 oferty | ||
NEC M491 49 " | od 5 109 zł | 19 oferty | ||
NEC M551 55 " | od 6 144 zł | 12 oferty | ||
NEC M651 65 " | od 10 450 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →