Panel LCD NEC MultiSync MA551 55 " czarny (60005056)
Zdjęcia 15 |
NEC MultiSync MA551 55 " czarny
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:HDR
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync MA551 55 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync MA551-MPi4-140 cm 55" Klasa przekątna MA Series wyświetlacz | 36 257 zł |
NEC MultiSync MA551 | 10 597 zł |
Monitor NEC MultiSync MA551 (60005056) | 10 271 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →