Monitor NEC UN552V 55 " czarny
Zdjęcia 12 |
NEC UN552V 55 " czarny
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:S-IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 700:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Zintegrowany czujnik NFC o zasięgu 2 cm
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC UN552V 55 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync UN552V klasa 55 cali wyświetlacz LED seria UN cyfrowy sygnal | 16 399 zł |
Monitor NEC MultiSync UN552V (60004882) | 14 405 zł |
Nec Multisync Un552v 55´´ Monitor Czarny One Size / EU Plug 60004882 | 15 702 zł |
NEC KT-55UN-OF5/Overframe dla UN552/UN552V 100015331 | 10 662 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →