Panel LCD Iiyama ProLite TF5539UHSC-W1AG 55 " biały
Zdjęcia 18 |
Iiyama ProLite TF5539UHSC-W1AG 55 " biały
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF5539UHSC-W1AG 55 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite Tf5539Uhsc-W1AG 55' IPS 4K 60 Hz 8ms | 9 871 zł |
Monitor dotykowy iiyama ProLite TF5539UHSC-W1AG 55" 4K Open Frame PCAP, IP | 11 919 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite Tf5539Uhsc-W1AG 55' IPS 4K 60 Hz 8ms | 10 010 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →