Monitor Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 "
Zdjęcia 5 |
Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 "
Przekątna:15 "
Rozdzielczość:1024x768 (4:3)
Matryca:TN+film, czas reakcji 8 ms
Kontrast:700:1
Jasność:330 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Stopień ochrony frontu IP65.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Touch-Display ProLite TF1534MC-B7X - 38 cm (15") - TF1534MC-B7X | 2 058 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF1534MC-B7X 15' TN 1024x768 6 | 2 071 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15" OpenFrame 4:3 | 2 092 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor 15 cali TF1534MC-B7X TN,10 punktów do | 2 044 zł |
Iiyama Tf1534mc-b7x 15´´ Hd Led Monitor Przezroczysty | 2 483 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite TF1534MC-B7X
Ceny na Iiyama ProLite TF1534MC-B7X |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 " | od 2 044 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 " | od 2 249 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1934MC-B7X 19 " | od 2 340 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →