Monitor Iiyama ProLite TF1515MC-B2 15 " czarny
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite TF1515MC-B2 15 " czarny
Przekątna:15 "
Rozdzielczość:1024x768 (4:3)
Matryca:TN+film, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF1515MC-B2 15 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" iiyama ProLite TF1515MC-B2 - 8 ms - Monitor | 2 076 zł |
Iiyama Interactive Touchscreen-Display ProLite TF1515MC-B2 TF1515MC-B2 | 2 011 zł |
Iiyama Interactive Touchscreen-Display ProLite TF1515MC-B2 TF1515MC-B2 | 2 011 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →