Настінне кріплення SMS Multi Display Wall+
SMS Multi Display Wall+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMS Multi Display Wall+
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SMS uchwyt ścienny do monitora srebrny 463 x 800 x 60 cm PW010020 | 1 874 zł |
SMS Multi Display Wall Tilt 65" | 689 zł |
SMS PW010001 Multi Display Wall uchwyt ścienny do płaskich wyświetlaczy | 529 zł |
SMS MultiDisplay Wall Portrait 100 kg 70" | 727 zł |
SMS Multi Display Wall Tilt - wyginany uchwyt ścienny | 656 zł |
SMS Multi Display Wall+ PW010020 uchwyt ścienny Landscape | 37-60 " | max. | 1 798 zł |
SMS Multi Display Wall XL - uchwyt ścienny | 841 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →