Uchwyt ścienny SMS Multi Display Wall+
SMS Multi Display Wall+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SMS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SMS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SMS Multi Display Wall+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMS uchwyt ścienny do monitora srebrny 463 x 800 x 60 cm PW010020 | 1 874 zł |
SMS Multi Display Wall Tilt 65" | 686 zł |
SMS Uchwyt ścienny PW010020 37'' - 60'' | 1 797 zł |
SMS MultiDisplay Wall Portrait 100 kg 70" | 727 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →