Monitor LG UltraWide 34WP65C 34 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Kup LG UltraWide 34WP65C 34 " czarny
Wszystkie ceny 12 →34" LG UltraWide 34WP65CP-B - 3440x1440 - 160Hz - VA - 5 ms - Monitor | 1 676 zł |
LG Electronics Monitor 34WP65CP-B 34 cale UltraWide QHD HDR10 FreeSync UPL | 1 535 zł |
LG 34WP65CP-B - 34'' | VA | 160Hz | UWQHD | HDR MON-LCD-LG-0488 | 1 589 zł |
LG 34'' 34WP65CP-B Czarny 34WP65CP-B | 1 576 zł |
LG 34WP65CP-B 34" UWQHD VA 160Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 529 zł |
Minimalistyczny monitor LG UltraWide 34WP65C uwalnia moc różnych gatunków gier i może być używany jako poręczne narzędzie do pracy lub zabawy.
Pełne zanurzenie
Model wychodzi użytkownikowi na zakrzywiony panoramiczny format WQHD - 3440x1440 pikseli. Wyświetlacz monitora zyskał deklaratywne wsparcie dla HDR10, niski czas reakcji (od 1 ms przy rysowaniu obrazów w ruchu) oraz częstotliwość odświeżania do 160 Hz. Co więcej, liczba klatek na sekundę jest tutaj adaptacyjna - dzięki technologii AMD FreeSync Premium liczba klatek na sekundę automatycznie dostosowuje się do liczby klatek na sekundę na wyjściu źródła sygnału wideo. Jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów, dla ekranu zadeklarowana jest gama kolorów około 99% palety sRGB.
Cechy gry
Funkcje monitora do gier są reprezentowane przez wyświetlanie panelu VA z celownikiem pośrodku, możliwość wyświetlania timera i licznika fps oraz oświetlenie ciemnych obszarów scen transmisji Black Stabilizer. Do podłączenia źródeł sygnału do modelu służą wbudowane złącza DisplayPort i HDMI (2 sztuki). Również z tyłu znajduje się platforma VESA na uchwyty ścienne kalibru 100x100 mm.
Opłata za wygraną
Konstrukcja podstawki LG UltraWide 34WP65C umożliwia elastyczną regulację wysokości ekranu. A dodatkowo model wyposażono w hałaśliwe głośniki stereo MAXXAUDIO - dwa głośniki o mocy 7 W każdy wytwarzają wyraźną i głośną ścieżkę dźwiękową do audycji. Monitor obciąża użytkowników za wygraną w konkurencyjnych dyscyplinach gier komputerowych i jest stosunkowo niedrogi, a w pełni wypracowuje każdą wpłaconą złotówkę.