Monitor LG UltraWide 49WQ95C 49 " biały
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
LG UltraWide 49WQ95C 49 " biały
2023 rokUltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Power DeliveryzakrzywionyHDRTÜV RheinlandFreeSyncKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraWide 49WQ95C 49 " biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 49WQ95C-W 49" 5120 X 1440 DQHD Nano IPS Curved PD 103W 49WQ95C-W.AEU | 5 499 zł |
49" LG UltraWide 49WQ95C-W - 5120x1440 - 144Hz - Nano IPS - 90W USB HUB -Monitor LED, zaokr?glony, 49, 5120 x 1440 UltraWide Dual QHD @ 144 Hz, Nano IPS, 400 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 400, 5 ms, 2xH... więcejDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i) Proshop.plZłóż skargę | 5 485 zł |
LG 49WQ95C-W - 49'' | IPS | 5120 x 1440 | 144 Hz | USB-C | HDR | GłośnikiWięcej niż wielozadaniowoś Komputronik.plZłóż skargę | 5 490 zł |
Monitor LG UltraWide 49WQ95C-W 49" 5120x1440px IPS 144Hz CurvedTen elegancki w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym,... więcejrealistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO® z dwóch głośników stereo o mocy 10 W. LG 49WQ95C-W to monitor UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) zapewniający tyle samo przestrzeni, co dwa monitory 16:9 QHD o przekątnej 27 cali. Liczba pikseli większa o 70% w porównaniu z rozdzielczością 32:9 FHD (3840x1080) pozwala osiągnąć jeszcze większą efektywność pracy. Electro.plZłóż skargę | 5 489 zł |
Monitor LG UltraWide 49WQ95C-W 49" 5120x1440px IPS 144Hz CurvedTen elegancki w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym,... więcejrealistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO® z dwóch głośników stereo o mocy 10 W. LG 49WQ95C-W to monitor UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) zapewniający tyle samo przestrzeni, co dwa monitory 16:9 QHD o przekątnej 27 cali. Liczba pikseli większa o 70% w porównaniu z rozdzielczością 32:9 FHD (3840x1080) pozwala osiągnąć jeszcze większą efektywność pracy.... Avans.plZłóż skargę | 5 489 zł |
pokaż 7 ofert
Seria LG UltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Porównaj w tabeli →
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 535 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 637 zł
do grafiki, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 283 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 719 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 993 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 6 699 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 599 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 797 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 711 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 379 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 958 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 876 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 945 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 807 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 2 211 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 5 485 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 4 839 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 315 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 043 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
Wideo recenzje
5 Reasons Why I LOVE the LG 5K 49-inch SUPER UltraWide Monitor 49WQ95C-W
2 grudnia 2022402 508 przegląd
LG UltraWide 49WQ95C full review #lg #lgmonitor #mintor
21 czerwca 2023152 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 5 490 zł
do grafiki, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible