Panel LCD LG 43UL3J-M 43 "
Zdjęcia 10 |
LG 43UL3J-M 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, LAN
Obsługuje podłączenie czujników przez USB. Tryb punktu dostępu Wi-Fi. Wbudowany czujnik temperatury.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 43UL3J-M 43 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 43UL3J-M UL3J Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD di | 2 500 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 43UL3J-M 43 cale UHD IPS 16/7 300cd | 2 583 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 43UL3J-M 43 cale UHD IPS 16/7 300cd | 2 706 zł |
LG 43UL3J-M Signage Display 43inch ADS UHD 300 cd/m2 1.200:1 43UL3J-M | 3 056 zł |
Monitor LG 43UL3J-M | 2 494 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje LG 43UL3J-M
Ceny na LG 43UL3J-M |
---|---|---|---|---|
LG 43UL3J-M 43 " | od 2 299 zł | 14 oferty | ||
LG 50UL3J-M 50 " | od 2 948 zł | 12 oferty | ||
LG 55UL3J-M 55 " | od 3 179 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →