Panel LCD LG 50UL3J-M 50 "
Zdjęcia 10 |
LG 50UL3J-M 50 "
Przekątna:50 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, LAN
Obsługuje podłączenie czujników przez USB. Tryb punktu dostępu Wi-Fi. Wbudowany czujnik temperatury.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 50UL3J-M 50 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Ekran 50UL3J-M IPS UHD 400cd/m2 16/7 webOS ULLGE050L50UL3M | 3 921 zł |
LG 50'' 50UL3J-M 50UL3J-M | 3 946 zł |
LG Electronics Ekran 50UL3J-M IPS UHD 400cd/m2 16/7 webOS 123065 | 4 108 zł |
LG Electronics Ekran 50UL3J-M IPS UHD 400cd/m2 16/7 webOS 123065 | 3 921 zł |
LG 50UL3J-M Signage Display 50inch UL3J Series UHD 400cd/m2 50UL3J-M | 3 341 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje LG 50UL3J-M
Ceny na LG 50UL3J-M |
---|---|---|---|---|
LG 43UL3J-M 43 " | od 2 299 zł | 14 oferty | ||
LG 50UL3J-M 50 " | od 2 948 zł | 12 oferty | ||
LG 55UL3J-M 55 " | od 3 179 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →