Monitor LG 55VL5PJ-A 55 "
Zdjęcia 8 |
LG 55VL5PJ-A 55 "
49 "55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
55" panel LCD oparty na webOS 4.1. Wbudowana pamięć 8 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 55VL5PJ-A 55 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7 ULLGE055L55 | 12 104 zł |
Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7 MON-DSG-LG-059 | 12 657 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7 91694 | 13 259 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 55VL5PJ-A 500cd/m2 24/7 91694 | 12 104 zł |
LG 55VL5PJ-A 55 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, 178 °, 8 ms, 178 °, 19 | 10 247 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje LG 55VL5PJ-A
Ceny na LG 55VL5PJ-A |
---|---|---|---|---|
LG 49VL5PJ-A 49 " | od 6 022 zł | 11 oferty | ||
LG 55VL5PJ-A 55 " | od 9 258 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →