Panel LCD LG 50UL3J-E 50 "
Zdjęcia 9 |
LG 50UL3J-E 50 "
Przekątna:50 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 50UL3J-E 50 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 50UL3J-E Digital signage display 127 cm (50') IPS Wi-Fi 50UL3J-E | 3 802 zł |
No name Wyświetlacz LG Signage Seria UL3J 50 cali | 4 257 zł |
Monitor LG 50UL3J-B | 3 178 zł |
LG 50UL3J-E 50 ", Landscape/Portrait, 16/7, WebOS, 178 °, 12 ms, 178 °, 38 | 3 988 zł |
LG 50UL3J-E Digital signage display 127 cm (50') IPS Wi-Fi 50UL3J-E | 3 817 zł |
Monitor wielkoformatowy 50UL3J 400cd/m2 UHD IPS 16/7 | 4 050 zł |
LG 50UL3J-E 50" Wyświetlacz | 3 174 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora LG 50UL3J-E:
- Wbudowana pamięć 8 GB
- Wbudowany moduł Wi-Fi
- System operacyjny webOS 6.0
Modyfikacje LG 50UL3J-E
Ceny na LG 50UL3J-E |
---|---|---|---|---|
LG 43UL3J-E 43 " | od 1 983 zł | 11 oferty | ||
LG 50UL3J-E 50 " | od 3 174 zł | 7 oferty | ||
LG 55UL3J-E 55 " | od 4 846 zł | 1 oferta | ||
LG 65UL3J-E 65 " | od 4 191 zł | 13 oferty | ||
LG 75UL3J-E 75 " | od 6 628 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →