Monitor LG UltraFine 32UQ750P 31.5 " srebrny (32UQ750P-W)
Zdjęcia 9 |
LG UltraFine 32UQ750P 31.5 " srebrny
2024 rokUltraFine (do grafiki)do grafiki4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraFine 32UQ750P 31.5 " srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32" LG 32UQ750P-W - 3840x2160 - 144Hz - VA - HDR10 - 4 ms - Monitor | 2 102 zł |
LG Electronics Monitor 32UQ750P-W 31.5 cala UHD 4K HDR UPLGE32L32UQ750 | 2 388 zł |
LG 32UQ750P-W - 31.5'' | VA | 4K | 144Hz | HDR | USB-C MON-LCD-LG-0586 | 1 899 zł |
LG Electronics Monitor 32UQ750P-W 31.5 cala UHD 4K HDR 125809 | 2 572 zł |
LG 31.5'' 32UQ750P-W Srebrny 32UQ750P-W | 2 518 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →