Monitor LG UltraGear 24GN60R 23.8 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Gamingowy monitor marki LG 2023 to stosunkowo niedrogie rozwiązanie reprezentujące markową linię UltraGear. Jest 23,8-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080, cienkie ramki wokół niego, zewnętrzny zasilacz, który dodatkowo uatrakcyjnia działanie. Wyświetlacz oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS, której tradycyjnymi zaletami są doskonałe kąty widzenia. Koncentrację na graniu podkreśla szybka reakcja (1 ms od szarego do szarego), wysoka częstotliwość odświeżania (144 Hz), a także technologia FreeSync Premium, która odpowiada za synchronizację sekwencji wideo.
Monitor LG UltraGear 24GN60R jest również w stanie zadowolić graczy dobrym zestawem specjalistycznych opcji, w tym stabilizatorem czerni, licznikiem FPS i celownikiem. Obraz charakteryzuje się tutaj dobrą gamą kolorów (pokrywającą 99% przestrzeni sRGB), przyzwoitym marginesem jasności 300 nitów (do tego obsługa HDR jest nawet deklarowana, ale bez spełniania obecnych standardów, więc nie należy liczyć na wow efekt) i podstawowy współczynnik kontrastu (1000:1). Porty do podłączenia modelu też są dość znajome - po jednym dla HDMI v 2.0 i DisplayPort v 1.4.
Kup LG UltraGear 24GN60R 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 22 →LG Monitor LG 24GN60R-B 23.8 FHD IPS 1ms 144Hz Czarny | 669 zł |
24" LG UltraGear 24GN60R-B - 1920x1080 - 144Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Moni | 662 zł |
LG Electronics Monitor 24GN60R-B UltraGear 24 cale IPS 1ms 144Hz HDR10 UPL | 699 zł |
Monitor LG UltraGear 24GN60R-B.AEU 23.8" 1920x1080px IPS 144Hz 1 ms [GTG] | 667 zł |
LG Electronics Monitor 24GN60R-B UltraGear 24 cale IPS 1ms 144Hz HDR10 125 | 732 zł |