Monitor LG 32SQ780S 31.5 " biały
Wideo 7Zdjęcia 15 |
LG 32SQ780S 31.5 " biały
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:65 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C, LAN
Inteligentny monitor z systemem operacyjnym webOS22. Wbudowany Bluetooth. Kompatybilny z Apple AirPlay 2 i Apple HomeKit.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 32SQ780S 31.5 " biały
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LG Smart 32SQ780S-W 32SQ780S-W.AEU | 1 919 zł |
LG Monitor LG 32SQ780S-W 31.5 UHD 4K VA 5ms Grafitowo-biały | 1 877 zł |
32" LG 32SQ780S-W - 3840x2160 - 65Hz - VA - USB-C - Smart Monitor - 5 ms - | 2 010 zł |
LG Electronics Monitor 32SQ780S-W 32 cale Smart 4K UHD webOS Ergo UPLGE32L | 1 982 zł |
Monitor LG 32SQ780S-W 32" 3840x2160px VA | 2 549 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →