Monitor LG UltraWide 49WQ95X 49 " biały
Zdjęcia 9 |
LG UltraWide 49WQ95X 49 " biały
2023 rokUltraWide (ultraszerokokątne 21:9)do grafikiPower DeliveryzakrzywionyHDRTÜV RheinlandFreeSyncKVMgłośnikicienka ramkadobry DCI-P3
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraWide 49WQ95X 49 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Electronics 49WQ95X-WAEU IPS 329 UltraWide Monitor 49" 12446 cm QHD Wid | 5 490 zł |
49" LG 49WQ95X-W - 5120x1440 - 144Hz - Nano IPS - Curved - 5 ms - Monitor | 5 727 zł |
Monitor LG UltraWide 49WQ95X-W | 6 151 zł |
Lg 49wq95x-w 49´´ 2k Ips Led Monitor 144hz Posrebrzany 49WQ95X-W.AEU | 7 793 zł |
Monitor LG UltraWide 49WQ95X-W | 6 135 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →