Panel LCD LG 86UL3J-B 86 "
LG 86UL3J-B 86 "
Przekątna:86 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:120 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:330 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Wbudowana pamięć 8 GB. Wbudowany moduł WiFi. System operacyjny webOS 6.0. Możliwość podłączenia różnych czujników: GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 86UL3J-B 86 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor wielkoformatowy 86 cali 86UL3J UHD IPS 330cd/m2 16/7 MON-DSG-LG-06 | 9 805 zł |
Monitor LG 86UL3J-B | 10 657 zł |
LG 86UL3J-B Digital signage display 2,18 m (86') IPS Wi-Fi 86UL3J-B | 9 532 zł |
LG Electronics Monitor wielkoformatowy 86 cali 86UL3J UHD IPS 330cd/m2 16/ | 13 832 zł |
LG 86UL3J-B | 13 990 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →