Monitor Dell G3223Q 32 " czarny
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Elitarny monitor do gier firmy Dell, który w niczym nie ustępuje, a pod pewnymi względami nawet przewyższa specjalistyczne rozwiązania z serii Dell Alienware przeznaczonej wyłącznie do gier. Należy do wyższego segmentu cenowego i jest pozycjonowany przez producenta jako wysokiej klasy produkt esportowy z matrycą reaktywną i zaawansowanymi funkcjami pomocniczymi. Dell G3223Q jest oparty na najwyższej klasy 32-calowej matrycy IPS o rozdzielczości 3840x2160 pikseli, naturalnym odwzorowaniu kolorów i najszybszym czasie reakcji.
Czas odpowiedzi wynosi 1 ms (od szarego do szarego), a częstotliwość odświeżania to 144 Hz, co jest optymalne na dziś. Ekran wyróżnia się doskonałym odwzorowaniem kolorów (99% sRGB + 95% DCI P3) oraz imponującym marginesem jasności (600 cd/m²). Dzięki tym cechom jest w stanie wyświetlić wszystkie niuanse treści wideo z rozszerzonym zakresem dynamicznym. W szczególności mówimy o obsłudze standardu DisplayHDR 600, chociaż większość monitorów do gier 2021-22 jest ograniczona do jasności 400 cd / m² i obsługi formatu DisplayHDR 400.
Aby uniknąć nadmiernego zmęczenia oczu podczas długich sesji grania lub W dzień roboczy Dell G3223Q jest wyposażony we wbudowany filtr niebieski i technologię redukcji podświetlenia bez migotania. Dodaj do tego zestawu obsługę FreeSync Premium Pro, uatrakcyjnij go nowoczesnymi interfejsami HDMI 2.1 + DisplayPort 1.4 i uzyskaj najlepszy monitor do gier, który spełnia wszystkie wymagania nowej generacji konsol PlayStation 5 i Xbox Series X. Podstawka zapewnia elastyczną regulację położenie ekranu w przestrzeni, sam monitor obsługuje tryb Picture by Picture, a wbudowany hub USB z USB C może służyć do jednoczesnego ładowania i transmisji wideo.
Kup Dell G3223Q 32 " czarny
Wszystkie ceny 28 →DELL 32 LED G3223Q | 4 266 zł |
32" Dell G3223Q - 3840x2160 (4K/UHD) - 144Hz - Fast IPS - USB 3.2 HUB - 1 | 3 098 zł |
Dell Monitor G3223Q 32 cali FreeSync 144Hz IPS LED 4K (3840x2160)/16:9/DP/ | 3 055 zł |
DELL 32'' G3223Q 210-BDXS Czarny 210-BDXS | 3 077 zł |
Dell G3223Q MON-LCD-DEL-0384 | 3 049 zł |
Świat gry 4K
Dobry monitor amerykańskiej marki, nastawiony na łączenie procesów gamingowych i pracy. Wysoką jakość wyświetlanej treści zapewnia matryca Fast IPS, która posiada zaawansowane funkcje – rozdzielczość 4K, częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji GTG 1 ms. Takie podejście zapewnia brak przerw w klatkach podczas oglądania filmów, a w przypadku gier zaimplementowano kompatybilność z NVIDIA G-SYNC Kompatybilny i AMD FreeSync Premium Pro. Wyświetlacz charakteryzuje się zwiększoną jasnością na poziomie 600 cd/m² i obsługą DisplayHDR 600, zapewniając realistyczne odwzorowanie kolorów z 95% pokryciem DCI P3. Monitor będzie wygodny do grania i pracy (grafika, multimedia, tworzenie stron internetowych, tworzenie postaci i światów w grach). Wszystkie ciemne obszary zostały opracowane w celu uszczegółowienia obiektów i poprawy ich wyświetlania nawet w jasnym świetle otoczenia. Certyfikat TUV ComfortView Plus gwarantuje minimalne zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania.
Połącz się bez ograniczeń
Dell G3223Q jest dość wszechstronny pod względem łączności. Dostarczono tutaj porty HDMI i DP, więc mówimy „tak” konsolom do gier. Mile widziane jest również klasyczne podejście z podłączeniem do laptopa lub komputera PC. Szybki HUB USB z dwoma portami pozwala na szybkie podłączenie pendrive'ów i ładowanie smartfonów dzięki wsparciu technologii Power Charger. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z trybu PBP (Picture-by-Picture) i podzielić ekran na dwie części, aby oglądać treści z różnych źródeł.