Monitor Dell SE3223Q 31.5 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Dell SE3223Q 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell SE3223Q 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell SE3223Q - LED-Skaerm 315" AMD Fre | 2 448 zł |
31.5" Dell SE3223Q - 3840x2160 (4K/UHD) - VA - 4 ms - Monitor | 1 744 zł |
Monitor DELL SE3223Q 31.5" 3840x2160px 4 ms | 1 349 zł |
Monitor DELL 31.5" 3840 x 2160 210-BEGY Czarny | 1 540 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →