Monitor Acer Nitro XV252QFbmiiprx 25 " czarny
Zdjęcia 4 |
Wysokiej klasy gry z linii 2021 Acer Nitro. Należy do wyższej kategorii cenowej i jest przeznaczony dla e-sportowców oraz fanów dynamicznych gier, w których skuteczność w walce zależy w dużej mierze od responsywności wyświetlacza. Acer Nitro XV252QFbmiiprx jest wyposażony w wysokiej klasy 25-calowy panel IPS o rozdzielczości 1920x1080, naturalnej reprodukcji kolorów, zwiększonym współczynniku kontrastu, czasie reakcji szarości do szarości 1 ms i imponującej częstotliwości odświeżania 360 Hz.
Aby wyeliminować rozrywanie klatek i niwelowanie efektu schodów, monitor zapewnia wersję Premium technologii AMD FreeSync. Jednak nie tylko gry. Monitor Acer Nitro obsługuje technologię redukcji migotania podświetlenia bez migotania i wbudowany filtr światła niebieskiego, które współpracują ze sobą, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas dnia pracy. Podstawa monitora ma regulowaną wysokość i pochylenie. Urządzenia zewnętrzne są podłączane do monitora za pomocą złączy DisplayPort 1.4 i HDMI 2.1. Dodatkowo monitor wyposażony jest w standardowe gniazdo słuchawkowe oraz parę wbudowanych głośników o mocy 2 W każdy.
Kup Acer Nitro XV252QFbmiiprx 25 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Monitor ACER Nitro XV252QF 24.5" 1920x1080px IPS 360Hz 1 ms | 1 999 zł |
Acer Nitro XV2 Monitor gamingowy | XV252QF | Czarny UM.KX2EE.F01 | 1 999 zł |
Monitor ACER Nitro XV252QF 24.5" 1920x1080px IPS 360Hz 1 ms | 1 999 zł |
Acer NITRO XV2 XV252QF 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 px UM.KX2EE.F01 | 2 049 zł |
Monitor Acer Nitro XV252QFbmiiprx (UM.KX2EE.F01) | 1 998 zł |