Монітор Acer Nitro XV252QFbmiiprx 25 " чорний
Фото 4 |
Висококласний ігровий з лінійки Acer Nitro 2021 випуску. Відноситься до верхньої цінової категорії та розрахований кіберспортсменів та фанатів динамічних ігор, у яких ефективність у бою багато в чому залежить від чуйності дисплея. В Acer Nitro XV252QFbmiiprx встановлена висококласна 25-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, натуральною перенесенням кольору підвищеним рівнем контрастності, часом відгуку 1 мс (від сірого до сірого) і вражаючою частотою.
Для усунення розривів кадрів та нівелювання ефекту драбинки в моніторі передбачено Premium-версію технології AMD FreeSync. Втім, не єдиними іграми. Монітор Acer Nitro підтримує комплекс технологію зниження мерехтіння підсвічування Flicker-Free, а також оснащений вбудованим фільтром синього кольору, які працюючи разом знижують навантаження на очі протягом робочого дня. Підставка монітора передбачає регулювання положень за висотою та нахилом. Пристрої ззовні підключаються до монітора за допомогою роз'ємів DisplayPort 1.4 та HDMI 2.1. Додатково монітор оснащений стандартним конектором для навушників та парою вбудованих динаміків потужністю по 2 Вт кожен.
Купити Acer Nitro XV252QFbmiiprx 25 " чорний
Усі ціни 8 →24" Acer Nitro XV252QF bmiiprx - 1 ms - Monitor | 2 062 zł |
Acer Nitro XV2 Monitor gamingowy | XV252QF | Czarny UM.KX2EE.F01 | 1 999 zł |
Monitor Acer Nitro XV252QFbmiiprx (UM.KX2EE.F01) | 1 999 zł |
Monitor Acer Nitro XV252QFbmiiprx (UM.KX2EE.F01) Czarny | 1 713 zł |
Monitor ACER Nitro XV252QF 24.5" 1920x1080px IPS 360Hz 1 ms | Bezpłatny tr | 1 999 zł |