Monitor Acer Nitro QG270S3BIPX 27 " czarny (UM.HQ0EE.304)
Zdjęcia 6 |
Monitor z 27-calowym ekranem FullHD wyprodukowany przez firmę Acer to gamingowe rozwiązanie z pogranicza kategorii podstawowej i średniej półki cenowej. Model ma lakoniczną konstrukcję z cienką ramką i zawiera zdalny zasilacz (dzięki czemu obudowa wygląda schludnie) oraz prostą podstawkę, która reguluje jedynie kąt pochylenia wyświetlacza. Do połączenia oferowane są znane dzisiaj interfejsy, a mianowicie HDMI 2.0 i DisplayPort v 1.4.
Monitor Acer Nitro QG270S3BIPX oparty jest w całości na 8-bitowej matrycy VA, która przy skromnym poziomie szczegółowości (rozmiar piksela 0,31 mm) może pochwalić się wysokiej jakości współczynnikami kontrastu (3000:1) i przyzwoitym odwzorowaniem kolorów (95% deklarowane jest pokrycie przestrzeni sRGB). Dzięki temu oglądanie filmu dostarczy jedynie przyjemnych wrażeń. Szczytowa wartość jasności nie przekracza standardowych 250 nitów, więc obsługa HDR w tym przypadku jest dość formalna. Gamingowe nastawienie modelu potwierdza technologia AMD FreeSync, wysoki poziom herców (180 Hz) i szybka reakcja matrycy (1 ms MPRT i 4 ms od szarości do szarości). Przed zakupem należy pamiętać, że wyświetlacz nie jest kompatybilny z systemem montażu ściennego VESA.
Kup Acer Nitro QG270S3BIPX 27 " czarny
Monitor ACER Nitro QG270S3BIPX 27" 1920x1080px 180Hz 1ms [VRB] | 750 zł |
Monitor ACER Nitro QG270S3BIPX 27" 1920x1080px 180Hz 1ms [VRB] UM.HQ0EE.30 | 750 zł |
Acer Nitro QG270S3BIPX - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 899 zł |