Monitor BenQ EW2480 24 " (9H.LJ3LA.TSE)
Zdjęcia 6 |
BenQ EW2480 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ EW2480 24 "
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benq Monitor 24 cale EW2480 LED 5ms/20mln/fullhd/hdmi UPBEN24LEW24800 | 807 zł |
Monitor BENQ EW2480 23.8" 1920x1080px IPS | 773 zł |
BenQ EW2480 - 24'' | IPS |Full HD | 5ms | 60Hz | 3xHDMI | Głośniki | HAS | | 772 zł |
BENQ 23,8" EW2480 9H.LJ3LA.TSE Czarny, Szary | 840 zł |
Benq Monitor 24 cale EW2480 LED 5ms/20mln/fullhd/hdmi 50794 | 886 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →