Monitor AOC 24G2U5 24 "
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Niedrogi, bezramkowy monitor dla wyluzowanych graczy, którzy nie gonią za wysoką liczbą klatek na sekundę. Ekran modelu zapewnia częstotliwość odświeżania 75 Hz. Jednocześnie czas reakcji matrycy IPS mierzony jest w zakresie 1 ms (przy zastosowaniu technologii MRPT i przełączaniu z szarego piksela na szary), jej rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli, a kąty widzenia wyświetlacza sięgają 178 ° we wszystkich płaszczyznach widzenia.
Starszy brat AOC 24G2U5 bez „piątki” w rozszerzonej nazwie modelu ma częstotliwość przemiatania 144 Hz, ale kosztuje trochę więcej. Jednym z kluczowych punktów zapewniających komfort grania jest obsługa technologii AMD FreeSync. Synchronizuje liczbę klatek na sekundę w grach z częstotliwością odświeżania ekranu, eliminując w ten sposób możliwe rozrywanie ekranu. Model posiada interfejsy VGA, DisplayPort v 1.2 i HDMI v 1.4, czteroportowy hub USB, wbudowane głośniki 2 x 2 W oraz funkcjonalną podstawę. Regulacja pozycji ekranu monitora odbywa się poprzez kąt nachylenia, wysokość i orientację. Montaż panelowy na ścianie zakłada połączenie ze wspornikiem VESA o wymiarach 100x100 mm.
Kup AOC 24G2U5 24 "
Monitor 23,8" AOC 24G2U5/BK | 696 zł |
Monitor AOC 24G2U5 23.8" 1920x1080px IPS 1 ms | 680 zł |
Monitor AOC 24G2U5/BK, 23,8', IPS, 1 ms, 16:9, 1920x1080 | 758 zł |
AOC 24G2U5/BK IPS 1ms DP HDMI Pivot | 719 zł |
Modyfikacje AOC 24G2U5
Ceny na AOC 24G2U5 |
---|---|---|---|---|
AOC 24G2U5 24 " | od 680 zł | 6 oferty | ||
AOC 27G2U5 27 " | od 774 zł | 5 oferty |