Monitor AOC 16G3 15.6 " czerwony
Wideo 2Zdjęcia 10 |
AOC 16G3 15.6 " czerwony
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 16G3 15.6 " czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aoc 16G3 | 1 059 zł |
Monitor AOC 16G3 15.6" 1920x1080px IPS 144Hz 4 ms [GTG] | 1 450 zł |
Monitor AOC Przenośny 16G3 | 934 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →