Monitor HP Mini-in-One 24 23.8 " czarny (7AX23AA)
Zdjęcia 11 |
HP Mini-in-One 24 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR
Złącza:DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Mini-in-One 24 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP Mini-in-One 24 (7AX23AA) | 1 149 zł |
HP Mini-in-One 24 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD 7AX23AA#ABB | 1 777 zł |
Monitor Mini-in-One 24 Display 7AX23AA | 1 737 zł |
Monitor Mini-in-One 24 Display 7AX23AA | 1 075 zł |
Monitor HP Mini-in-One 24 (7AX23AA#ABB) | 1 337 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →