Monitor HP OMEN X 27 27 " czarny (6FN07AA)
Wideo 12Zdjęcia 7 |
HP OMEN X 27 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP OMEN X 27 27 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP Omen X27 27" 2560x1440px 240Hz 1 ms + Słuchawki OMEN BlastMonitor o matrycy 27 cala, rozdzielczości 2560 x 1440 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a d... więcejynamiczny 10000000:1. Kąt widzenia w pionie wynosi 160 stopni, a w poziomie 170 stopni. Jasność ekranu to 400cd/m2 i czasie reakcji matrycy 1 ms. Electro.plZłóż skargę | 1 000 zł |
Monitor HP Omen X27 27" 2560x1440px 240Hz 1 msDzięki czasowi reakcji 1 ms i częstotliwości odświeżania 240 Hz można szybciej reagować na wszystkie działania przy mniejszym... więcejrozmyciu. AMD Radeon FreeSync2 HDR Technology zapewnia niskie opóźnienia, szeroki adaptacyjny zakres odświeżania oraz obsługę technologii Low Framerate Compensation... Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
HP OMEN X 27 Gaming 27" 2K TN 240Hz 1ms Gamingowy + słuchawki OMEN BlastCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Monitor HP Omen X27 27" 2560x1440px 240Hz 1 ms + Słuchawki OMEN Blast UPHPMonitor o matrycy 27 cala, rozdzielczości 2560 x 1440 i 16.7 mln wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a d... więcejynamiczny 10000000:1. Kąt widzenia w pionie wynosi 160 stopni, a w poziomie 170 stopni. Jasność ekranu to 400cd/m2 i czasie reakcji matrycy 1 ms.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 000 zł |
HP OMEN X 27 Gaming 27" 2K TN 240Hz 1ms Gamingowy + słuchawki OMEN BlastCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 199 zł |
pokaż 3 oferty
Seria HP OMEN (gamingowe)
od 1 652 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 7 978 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 129 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + adapter
od 517 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 140 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 16000 DPI
od 1 499 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 11 999 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR4, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
od 700 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, 2 m, wielokanałowe, 15 – 22000 Hz, 32 Ohm
od 475 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, klawisze dodatkowe: 6, z makrami, podświetlenie, port USB, Podświetlenie RGB
od 74 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, podświetlenie RGB, czujnik 7200 DPI
od 1 199 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 5 999 zł
do gier, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RX 6650M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.41 kg
od 299 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 222 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 8200 DPI
od 781 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync
od 7 199 zł
do gier, 16.1 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RX 6650M, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.41 kg
od 379 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ISO), z blokiem Num, podświetlenie
od 139 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 5, programowalne, + rolka przewijania, regulacja wagi, czujnik 12000 DPI
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 7 599 zł
do gier, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3070 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.78 kg
Wideo recenzje
OMEN X 27 - BEZKOMPROMISOWY MONITOR GAMINGOWY
7 kwietnia 2022909 przegląd
HP Omen X 27 Gaming Monitor Review - HDR, AMD Freesync, 1ms
29 sierpnia 20222 084 przegląd
HP OMEN X 27 REVIEW! THE 1440P 240HZ Monitor We've Been Waiting For?!
16 grudnia 201931 011 przegląd
UNBOXING THE 240hz QHD MONITOR! HP OMEN 27" 1440p 240hz
29 listopada 201949 037 przegląd
HP Omen X 27 unboxing and first thoughts
4 grudnia 20203 812 przegląd
HP Omen X 27 Gaming Monitor Review - HDR, AMD Freesync, 1ms #SHORTS
18 lutego 2023325 przegląd
HP Omen X 27 Review, The Fastest 1440p Gaming Monitor (240Hz!)
5 grudnia 2019228 490 przegląd
HP Omen X27 240hz TN Gaming Monitor - a joy to use
25 lutego 20218 712 przegląd
Samsung Odyssey G7 vs HP Omen X 27 (VA vs TN Gaming Monitor) - 240hz Curved vs Flat Monitor Review
22 kwietnia 20217 304 przegląd
The 240Hz, 1440p Gaming Monitor! HP Omen X 27 Review!
6 marca 2020158 553 przegląd
Omen X 27 Monitor settings for gaming
16 stycznia 202116 984 przegląd
Faster frames with 240Hz 2K Gaming Monitor | OMEN X 27 Display | OMEN
5 listopada 201926 023 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium